Vážení rodiče,ve čtvrtek 18. 4. 2024 proběhnou třídní schůzky.

11 duben, 2024
Letošní Den učitelů

Ve středu 27. března se v naší škole konal Den učitelů. Žáci si při této příležitosti vyzkoušeli být v roli učitele.

08 duben, 2024
Stříbro v krajském kole olympiády v AJ

Lukáš Nasku z 9.B vybojoval úžasné druhé místo v krajském kole Olympiády v AJ.

05 duben, 2024
Zápis

Duben je obvykle měsícem zápisů. Nejinak tomu bylo i na naší škole. Ve čtvrtek 4. dubna jsme měli tu čest seznámit se s budoucími prvňáčky.

04 duben, 2024
V ŠD3 vítáme jaro

Tvoříme, sadíme semínka a pozorujeme přírodu.

Čtvrťáci získali průkazy cyklistů

S příchodem jara byly zahájeny další hodiny dopravní výchovy na DDM.

Škola naruby

Ve středu před Velikonocemi se děti do školy zvláště těšily. V rámci svátku Dne učitelů, který připadá na 28. března, totiž ve třídě 4. B proběhla „Škola naruby“.

Výroba toustů

K nejoblíbenějším aktivitám v pracovních činnostech na 1. stupni patří práce na přípravě pokrmů ve školní kuchyňce.

22 březen, 2024

Neučíme se pro školu, ale pro život.

-- Seneca

Jsme moderně vybavená škola, ale neomezujeme se při vzdělávání a výchově pouze na školní areál. Organizujeme exkurze a výlety, navštěvujeme kulturní akce.

Pořádáme výměnné zahraniční pobyty žáků a také zveme do školy zajímavé osobnosti, které mohou předávat své životní zkušenosti.

Zapojujeme se do užitečných projektů.

Děti úspěšně reprezentují naše město v okresních i krajských kolech předmětových olympiád a sportovních soutěží.
esf erasmus

Základní škola Veselí nad Moravou