Hatěcké stezky

Jeden z posledních dnů ve škole si sedmáci zpříjemnili procházkou po Hatěckých stezkách u Veselí nad Moravou.

28 červen, 2024
Poslední letošní dobrodružství 6.A a 6.B

Poslední týden školy jsme si zpříjemnili dvěma skvělými akcemi.

Žnin

Naši žáci se ve spolupráci s městem Veselí nad Moravou zúčastnili v posledních dnech školního roku společného letního tábora dětí z partnerských měst Žninu a Malacek.

8. B v Zoo

Žáci 8. B se v rámci Dne třídních učitelů vypravili do stále se rozvíjející Zoo Hodonín.

27 červen, 2024
Beseda s příslušníkem městské policie

Letní prázdniny jsou tady a s nimi i zvýšený pohyb našich žáků v silničním provozu jako chodců či cyklistů.

26 červen, 2024
Osmáci na Moravské Sahaře

Letní den byl ideální pro procházku v unikátním prostředí Vátých písků.

Žáci 1. stupně poznávají přírodu ve městě a jeho okolí

Na konci školního roku se žáci 1. až 5. ročníku opět vypravili do přírody ve městě a jeho okolí.

25 červen, 2024
Kroužek keramiky představuje výrobky…

I v letošním školním roce se těšíme velkému zájmu o keramický kroužek.

25 červen, 2024

Neučíme se pro školu, ale pro život.

-- Seneca

Jsme moderně vybavená škola, ale neomezujeme se při vzdělávání a výchově pouze na školní areál. Organizujeme exkurze a výlety, navštěvujeme kulturní akce.

Pořádáme výměnné zahraniční pobyty žáků a také zveme do školy zajímavé osobnosti, které mohou předávat své životní zkušenosti.

Zapojujeme se do užitečných projektů.

Děti úspěšně reprezentují naše město v okresních i krajských kolech předmětových olympiád a sportovních soutěží.
esf erasmus

Základní škola Veselí nad Moravou