Hrajeme si na cukráře v ŠD5

Děti ve školní družině si po celý minulý týden hrály na cukráře a kuchaře.

21 říjen, 2024
Drakiáda ve školní družině

Všichni nadšenci draků z oddělení školní družiny 1, 4 a 5 se ve čtvrtek 17. 10. přesunuli na prostranství za školou, kde se uskutečnila drakiáda.

21 říjen, 2024
Podzimní nálada v 1. A

Prvňáčci v naší třídě si užívají podzim.

18 říjen, 2024
Podzimní drakiáda v ŠD3

Drakiáda ani letos neunikla školní družině, a tak i děti z oddělení ŠD3 vzaly draky vyrazily do přírody.

17 říjen, 2024
Co nového v prvních třídách

Začal měsíc říjen a my prvňáci jsme v plné práci.

11 říjen, 2024
Dýně - podzimní tvoření v ŠD3

Dýně sem, dýně tam, dýně, kam se podívám.

10 říjen, 2024
Adaptační den 6. ročníků

V rámci adaptačního dne, který se konal pro naše šesťáky, jsme připravili pestrý program zaměřený na stmelování kolektivu a podporu psychické pohody.

08 říjen, 2024
Podzim v ŠD3

Protože kaštany dozrály a děti nasbíraly úžasné množství, dali jsme se do práce.

07 říjen, 2024

Neučíme se pro školu, ale pro život.

-- Seneca

Jsme moderně vybavená škola, ale neomezujeme se při vzdělávání a výchově pouze na školní areál. Organizujeme exkurze a výlety, navštěvujeme kulturní akce.

Pořádáme výměnné zahraniční pobyty žáků a také zveme do školy zajímavé osobnosti, které mohou předávat své životní zkušenosti.

Zapojujeme se do užitečných projektů.

Děti úspěšně reprezentují naše město v okresních i krajských kolech předmětových olympiád a sportovních soutěží.
esf erasmus

Základní škola Veselí nad Moravou