ŠD1 A ŠD2 navštívily policejní stanici ve Veselí nad Moravou. Děti se seznámily s prací pořádkové a přestupkové policie.
Prohlédly si policejní vozy, čtyřkolky, zbraně, vesty, helmy, pendreky a zastavovací retardéry. Nakonec jsme všichni skončili v cele předběžného zadržení a poseděli si pěkně v chládku.
Na cestě zpátky do školy jsme si dopřáli osvěžující vanilkovojablečnou zmrzlinu.